24.01.2024

Оқушылардың өмір қауіпсіздігі мәдениетінің базалық деңгейін қалыптастыру мақсатында мектеп парламентінің мүшелері мен Төтенше жағдайлар министрлері «Өрт қауіпсіздігі ережелері» тақырыбында түсіндірме әңгіме өткізді. Әңгімелесу барысында студенттер өртке әкелуі мүмкін жағдайларды қарастырды. Мектеп парламентінің мүшелері оқушыларға электр құрылғыларымен дұрыс жұмыс істемеу адам өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретінін еске салып, төтенше жағдайлар қызметінің телефон нөмірлерін қайталады. Әңгіме соңында мектеп парламентінің Төтенше жағдайлар министрлері «Өрт қауіпсіздігі ережелері» парақшаларын таратты.

#безопасностьдетейKZ
#балақауіпсіздігіKZ